infolinia: 801 009 445

Polityka prywatności

Firma Capital Access dokłada wszelkich starań, aby proces gromadzenia i użytkowania informacji był w pełni bezpieczny. Chroni wszelkie przekazane informacje zgodnie z normami ochrony bezpieczeństwa i zachowania poufności. Stosuje techniczne środki bezpieczeństwa oraz procedury ograniczające dostęp do informacji mające na celu ochronę danych przed ich utratą i niewłaściwym wykorzystaniem, oraz przetwarzaniem przez osoby nieuprawnione.

Wszelkie dane będące danymi osobowymi w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (tekst jedn. Dz. U. z 2002 Nr 101, poz. 926, z późn. zm.) są chronione i wykorzystane jedynie w związku z prowadzoną działalnością.

Informacje osobowe są zbiera tylko, jeśli jest to niezbędne dla podjęcia działań polegających na dostarczeniu usług oczekiwanych przez Klienta i zawarciu umowy. Dane będą wykorzystywane jedynie w zakresie niezbędnym, związanym z prowadzoną działalnością pośrednictwa finansowego i przetwarzane w celu pozyskania finansowania lub innych usług finansowych. Dla potrzeb dostarczenia usługi dane mogą być przekazywane bankom i innym instytucjom finansowym. Dane nie zostaną ujawnione żadnym innym podmiotom bądź osobom, o ile nie będzie to wymagane obowiązującymi przepisami prawa.

W celu świadczenia swoich usług firma Capital Access zbiera dane niezbędne w procesie komunikacji takie jak: imię i nazwisko, numer telefonu, e-mail. Dane będące danymi osobowymi w rozumieniu przepisów ustawy nie będą przez firmę przechowywane dłużej niż jest to konieczne do doprowadzenie do zawarcia umowy i uzyskania zgody na ich dalsze przetwarzanie.

Podczas wizyty na stronie internetowej automatycznie zbierane są dane dotyczące wizyty, np. typ przeglądarki, typ systemu operacyjnego, źródło wizyty oraz czas wizyty itp. Dane te zbierane są dla potrzeb statystycznych i nie służą identyfikacji samego odwiedzającego. Firma używa plików cookis w celach targetingowych aby dostarczać użytkownikom dopasowane rozwiązania oraz aby zapewnić najlepsze doświadczenia z korzystania z firmowych serwisów. Ustawieniami plików cookis mogą Państwo zarządzać w każdej chwili za pomocą ustawień przeglądarki.

Podanie przez Państwa danych jest dobrowolne i oznacza zgodę na ich przetwarzanie w niezbędnym zakresie. Wszelkie pytania dotyczące ochrony prywatności prosimy kierować na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.